Serie A: Fiorentina i Napoli iščupali pobjede u posljednjim trenucima, Pescari bod u Rimu

Nedjelja, 21. travnja 2013. 17:06 Napisao/la  SC

Rezultati 33. kola: Roma - Pescara 1:1, Bologna - Sampdoria 1:1, Catania - Palermo 1:1,  Fiorentina - Torino 4:3, Napoli - Cagliari 3:2, Siena - Chievo 0:1. Napolitancima je pobjedu donio Insigne u četvrtoj minuti sudačke nadoknade

U sjeni velikog derbija u Torinu odigrane su preostale utakmice 33. kola talijanskog prvenstva. Najzanimljivije je bilo u Firenzi i Napulju. Fiorentina je važnu pobjedu nad Torinom iščupala četiri minute prije kraja, dok je Napoli u posljednjim trenucima pobijedio Cagliari pred svojim navijačima.

Violama je pobjedu donio Romulo nakon što je domaćin poveo 3:0, a Torino u razmaku od 20 minuta izjednačio na 3:3. Još je dramatičnije bilo u Napulju gdje je domaćin povećao prednost na drugom mjestu golom Insignea u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Pescara je izvukla vrijedan bod u Rimu, odigravši s Romom 1:1. Ante Vukušić bodu Pescare svjedočio je s klupe za rezervne igrače.

Rezultati 33. kola: Roma - Pescara 1:1 (Destro 51/Caprari 14), Bologna - Sampdoria 1:1 (Gilardino 24/Sansone 59), Catania - Palermo 1:1 (Barrientos 69/Bellusci 90), Fiorentina - Torino 4:3 (Cuadrado 8, Aquilani 16, Ljajić 33, Romulo 86/Barreto 45, Santana 55, Cerci 77), Napoli - Cagliari 3:2 (Astori 8-ag, Cavani 64, Insigne 90/Guerrero 8, Sau 70), Siena - Chievo 0:1 (Pellisier 45)