ENGLESKO PRVENSTVO

Man. United napravio novi korak prema naslovu

Subota, 23. veljače 2013. 18:42 Napisao/la  SC

QPR - Man. United 0:2. Vragovi su poveli golom Rafaela u 23. minuti. Pobjedu je potvrdio Giggs u 80. minuti.

Nogometaši Manchester Uniteda napravili su još jedan veliki korak prema tituli prvaka, pobijedivši u okviru 27. kola engleskog Premiershipa na gostovanju QPR 2:0. United je poveo sjajnim golom Rafaela u 23. minuti. Pobjedu je potvrdio Ryan Giggs u 80. minuti. Momčad Sir Alexa Fergusona sada ima 15 bodova više od Cityja.

Arsenal je pobijedio Aston Villu s 2:1 zahvaljujući dvostrukom strijelcu Santiju Cazorli. U prvoj subotnjoj utakmici 27. kola Fulham je na svom stadionu s minimalnih 1:0 pobijedio Stoke. Hrvatski nogometaš Mladen Petrić u igru je ušao u prvoj minuti sudačke nadoknade umjesto strijelca Dimitra Berbatova. Nikica Jelavić odigrao je 80 minuta u porazu Evertona kod Norwicha.

Rezultati 27. kola: Fulham - Stoke 1:0 (Berbatov 45), Arsenal - Aston Villa 2:1 (Cazorla 6, 85/Weimann 68), Norwich - Everton 2:1 (Kamara 84, Holt 90/Osman 34), Queens Park Rangers - Manchester United 0:2 (Rafael 23, Giggs 80), Reading - Wigan 0:3 (Kone 44, 45, Figuero 48), West Bromwich - Sunderland 2:1 (Lukaku 35-11m, 75/Sessegnom 80)