Premierliga: Tottenham deklasirao Crystal Palace, Ivan Perišić asistirao za prvi gol

Srijeda, 04. siječnja 2023. 22:57 Napisao/la  SC
Ivan Perišić

Nogometaši Tottenhama deklasirali su u londonskom derbiju Crystal Palace, odličnu utakmicu odigrao je Ivan Perišić, koji je u 86. minuti s terena ispraćen ovacijama.

Gosti su sve pogotke postigli u drugom dijelu, pokrenuo ih je dvostruki strijelac Harry Kane u 48. minuti, nakon što je iskoristio sjajan ubačaj hrvatskoga reprezentativca.

Duje Ćaleta-Car igrao je od 34. minute za Southampton, koji je na domaćem terenu poražen od Nottingham Foresta.

Premierliga, 19. kolo: Southampton – Nottingham Forest 0:1 (Awoniyi (27), Leeds – West Ham 2:2 (Gnonto 27, Rodrigo 70/Paqueta 45, Scamacca 46), Aston Willa – Wolves 1:1 (Ings 78/Podence 12), Crystal Palace – Tottenham 0:4 (Kane 48, 53, Doherty 68, Son 72)