Premierliga: Liverpool slavio kod Aston Ville, Steven Gerrard iz penala zaključio preokret

Nedjelja, 31. ožujka 2013. 16:37 Napisao/la  SC

Utakmica 31. kola: Aston Villa - Liverpool 1:2 (Benteke 31'/Henderson 47', Gerrard 60'-11m)

Englesko prvenstvo

ASTON VILLA - LIVERPOOL 1:2

Utakmica 21. kola: Aston Villa - Liverpool 1:2 (1:0). Sudac: 42,037. Sudac: Mason.

Strijelci: 1:0 Benteke (31'), 1:1 Henderson (47'), Gerrard (60'-11m).

Žuti kartoni: Westwood (Aston Villa), Gerrard (Liverpool).

ASTON VILLA: Guzan, Vlaar, Bennett, Baker, Lowton, Westwood, Sylla (od 76' El Ahmadi), Bannan (od 62' Delph), Agbonlahor, Benteke, Weimann (od 62'N'Zogbia).

LIVERPOOL: Reina, Johnson, Jose Enrique, Agger, Carragher, Gerrard, Coutinho (od 77' Sterling), Henderson, Downing, Lucas, Suarez.

Nogometaši Liverpoola slavili su na gostovanju kod Aston Ville preokrenuvši rezultat u drugom poluvremenu. Nathan Baker srušio je Luisa Suareza u kaznenom prostoru u 60. minuti, a Steven Gerrard bio je siguran s bijele točke.