Premierliga: Liverpool nadmoćno napunio mrežu Leicestera u derbiju kola

Nedjelja, 22. studenog 2020. 20:11 Napisao/la  SC
Bez golova...

Liverpool je u derbiju kola potpuno nadigrao Leicester, koji je na kraju dobro rezultatski prošao s obzirom na šanse domaćina.

Nekoliko pouta tresao se okvir gostiju, vratar Schmeichel bio je daleko najbolji igrač Leicestera.

Leeds i Arsenal odigrali su utakimicu bez pogodaka što je rijetkost u Premierligi.

Doduše, Arsenal ove sezone teško postiže pogotke (9 pogodaka) iako ima jednog od najboljih napadača u ligi (Aubameyang).

Evertn je nakon 35 minuta vodio 3:0, na kraju je morao strijepiti nad pobjedom do zadnje minute.

Utakmice 9. kola: Fulham - Everton 2:3 (Reid 15, Loftus-Cheek 70/Calvert-Lewin 1, 29, Doucoure 35), Sheffiled Utd. - West Ham 0:1 (Haller 56), Leeds - Arsenal 0:0, Liverpool - Leicester 3:0 (Evans 21-ag, Jota 41, Firminio 86)

Poredak: Tottenham 20, Liverpool 20, Chelsea 18, Leicester 18...