Premierliga: Erling Haaland nastavio seriju, Ivan Perišić asistent u domaćem porazu

Subota, 15. travnja 2023. 15:30 Napisao/la  SC
Jakob Ramsey

Erling Haaland nastavio je seriju pogodaka, Norvežanin je bio dvostruki strijelac u pobjedi protiv Leicestera, u nastavku nije igrao.

Haaland je za sada postigao 32 pogotka u prvenstvu.

Ivan Perišić asistirao je Son Heung-Minu za rano vodstvo Tottenhama protiv Bournemoutha, koji je na kraju upisao iznenađujuću pobjedu pogotkom Quattare u trećoj minuti sudačke nadoknade vremena.

Nogometaši Aston Ville nastavili su svoj sjajan niz, šestu pobjedu za redom ostvarii su u domaćem dvoboju protiv Newcastlea i sasvim su se približili momčadima koje se bore za izlazak na europsku scenu, Liga prvaka sada im je samo šest bodova udaljena.

Newcastleu je ovo prvi poraz nakon više od mjesec dana.

Mateo Kovačić igrao je od 57. minute u novom domaćem porazu Chelseaja, ovoga puta od londonske momčadi bolji je bio Brighton.

Fulham je prekinuo niz od četiri uzastopna poraza svladavši na gostovanju Everton.

Utakmica 31. kola: Aston Villa - Newcastle 3:0 (Ramsey 11, Watkins 64, 83), Chelsea - Brighton 1:2 (Gallagher 13/Welbeck 42, Enciso 70), Everton - Fulham 1:3 (McNeil 35/Reed 22, Wilson 51, James 68), Southampton - Crystal Palace 0:2 (Eze 54, 68), Wolves - Brentford 2:0 (Costa 27, Hwang Hee-Chan 69), Tottenham - Bournemouth 2:3 (Don Heung Min 14, Danjuma 88/Vina 38, Solanke 51, Quattara 90+5), Manchester City - Leicester 3:1 (Stones 5, Haaland 13-11m, 25/Iheanacho 75)