Premierliga: Manchester United rutinski, Arsenal ispustio pobjedu protiv West Hama

Nedjelja, 16. travnja 2023. 17:04 Napisao/la  SC
Jarrod Bowen

Manchester United rutinski je odradio pobjedu protiv Nottinghama.

Arsenal je propustio veliku prigodu dodatno povećati prednost u odnosu na Manchester City, topnici su u londonskom derbiju u prvih deset minuta imali dva pogotka prednosti i to su uspjeli prokockati u nastavku.

Pritom, u 52. minuti Bukayo Saka propustio je realizirati najstrožu kaznu, penali bi mogli postati Sakina noćna mora, isti je igrač bio jedan od dvojice engleskih nogometaša koji su promašili jedanaesterac i u finalu Europskog prvenstva protiv Italije 2020. godine.

Utakmice 31. kola: West Ham – Arsenal 2:2 (Benrahma 33, Bowen 55/Jesus 7, Odegaard 10), Nottingham Forest - Mancheste4r United 0:2 (Antony 32, Dalot 76)