Premierliga: Southampton i Everton podijelili bodove, Jelavić promašio najveću šansu

Ponedjeljak, 21. siječnja 2013. 22:52 Napisao/la  SC

Utakmica 23. kola: Southampton i Everton 0:0. Nikica Jelavić odigrao je za goste 67 minuta

PREMIERLIGA - 23. kolo

SOUTHAMPTON - EVERTON 0:0

Stadion St Mary's. Gledatelja: 20.000

Sudac: Neil Swarbrick (Preston)

Žuti kartoni: Hooiveld, Schneiderlin (Southampton), Osman (Everton)

SOUTHAMPTON: Boruc, Yoshida, Hooiveld, Clyne, Shaw, Guilherme (62 Rodriguez), Cork, Schneiderlin, Puncheon, Ramírez (71 Davis), Lambert

EVERTON: Howard, Jagielka, Baines, Distin, Pienaar, Neville, Osman, Coleman (58 Anichebe), Fellaini, Naismith, Jelavić (67 Mirallas)

Nogometaši Southamptona i Evertona odigrali su neodlučeno bez golova u posljednjem susretu 23. kola engleske Premierlige. Bliži su pobjedi bili gosti, a najveću priliku za sastav Davida Moyesa imao je hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić.

Igrala se 61. minuta Victor Anichebe je prošao po lijevoj strani i idealnom loptom pronašao  Jelavića, koji se spetljao pred vratima domaćeg vratara Boruca. Jelavić je ubrzo nakon tog promašaja zamijenjen Mirallasom.