HRVATSKI REPREZENTATIVAC DONIO POBJEDU RANGERSIMA

Nikica Jelavić dvostruki strijelac

Subota, 10. prosinca 2011. 20:24 Napisao  Marko Babić

Napadač Rangersa mrežu je zatresao u 61. minuti iz penala, te osam minuta kasnije

Nikica Jelavić
Nikica Jelavić Foto: google.hr

Nogometaši Glasgow Rangersa slavili su na gostovanju kod Hiberniana 2:0 u utakmici 18. kola škotskog prvenstva, a oba pogotka za goste postigao je Nikica Jelavić. Hrvatski reprezentativac postigao je prvi pogodak u 61. minuti realiziravši najstrožu kaznu, a drugi pogodak postigao je osam minuta kasnije.

Rezultati 18. kola: Hibernian - Rangers 0:2, Aberdeen - St. Mirren 2:2, Celtic - Hearts 1:0, Inverness - Dundee Utd. 2:3, St. Johnstone - Motherwell 0:3.

Poredak: Rangers 45, Celtic 41, Motherwell 33, St. Johnstone 26, Hearts 22...