Lique 1: Pastore donio pobjedu PSG-u koji je utakmicu završio s devetoricom

Nedjelja, 28. travnja 2013. 23:18 Napisao/la  SC

Rezultati 34. kola: Lyon - St Etienne 1:1 (Dejan Lovren utakmicu je odgledao sa klupe Lyona), Nice - Troyes 3:1, Evian TG - PSG 0:1

Ligue 1 - 34. kolo

EVIAN TG - PSG 0:1

Parc des Sports Annecy Gledatelja: 15.660

Sudac: Thual

Strijelac: 0:1 Pastore (50')

Žuti kartoni: Dja Dje' Dje', Rabiu (Evian TG), Verratti, Maxwell (PSG)

Crveni kartoni: Verratti (PSG 81'-drugi žuti karton), Beckham (PSG 90'+3-izravni crveni karton

EVIAN TG: Laquait, Mongongu, Wass, Dja Dje' Dje', Sorlin, Barbosa (85' M'barki), Ninković (59' Berigaud), Cambon, Rabiu, Sagbo (79' Adnane), Khelifa.

PSG: Sirigu, Jallet, Alex, Maxwell, Thiago Silva, Matuidi, Menez (84' Beckham), Pastore (88' van der Wiel), Verratti, Ibrahimović, Lavezzi (70' Chantome).

U posljednjem susretu 34. kola francuske Ligue 1, vodeći PSG je minimalno slavio na gostovanju kod Eviana rezultatom 1:0. Bila je to jedna dosta teška utakmica za obe momčadi, u kojoj je jedan gol odlučio pitanje pobjednika.Igrala se peta minuta nastavka kada je Jallet uposlio Javiera Pastorea, koji dovodi Parižane u vodstvo.

Ispostavilo se da je to bio i konačni ishod susreta, a treba napomenuti da je PSG odnio pobjedu sa čak dva igrača manje. Prvo je Verratti u 81. minutu dobio drugi žuti karton, da bi David Beckham u 92. nakon samo osam minuta provedenih na terenu zaradio izravni crveni karton.

Rezultati 34. kola: Lyon - St Etienne 1:1 (Gourcuff 54'/Zouma 29'- Dejan Lovren utakmicu je odgledao sa klupe Lyona), Nice - Troyes 3:1 (Civelli 34', Cvitanich 45', Bruins 77'/Yattara 21'), Evian TG - PSG 0:1 (Pastore 50')