Prva utakmica četvrtfinala: Atletico Madrid - Real Betis 2:0
Bit će mu teško nositi se s njima ako netko od njih bude imao drugačiji pogled, kaže Schuster
Prve  utakmice 1/4 finala Kupa kralja: Barcelona – Malaga 2:2, Zaragoza – Sevilla 0:0. Barcelona nije pobijedila iako je imala igrača više od 75. minute, Camacho poravnao pogotkom u 89. minuti
Prva utakmica 1/4 finala Kraljevskog kupa: Real Madrid - Valencia 2:0. Luka Modrić odigrao sat vremena
Želim odraditi ugovor do kraja. Za Real me ugovor veže do 2015. godine i do tada ne mislim mijenjati klub. Nakon toga ćemo vidjeti. Glupo je gledati toliko naprijed u budućnost, ali do 2015. godine ću biti igrač Reala, objasnio je Ronaldo
Michela je zamjenio Unai Emery kojemu je zadnji angažman bilo vođenje moskovskog Spartaka
Ponedjeljak, 14. siječnja 2013. 13:29
LaLiga

Barca zabila gol u 39 ligaških utakmica zaredom

Messi je zabio 197 golova u Primeri, najmlađi koji je stigao do brojke 200 bio je pokojni Telmo Zarra s 29 godina
Rezultati 19. kola: Real Betis - Levante 2:0, Real Sociedad - Deportivo La Coruna 1:1, Atletico Madrid - Zaragoza 2:0, Malaga - Barcelona 1:3