Primera: Real Madrid pobijedio u golijadi, Asensio potvrdio klasu, Vrsaljko igrao u pobjedi

Nedjelja, 18. veljače 2018. 14:16 Napisao/la  SC
Asensio, dvostruki strijelac

Real Madrid pobijedio je (5:3) u golijadi u Sevilli.

Madridska momčad postignula je četiri pogotka u zadnjih pola sata i dotukla Betis koji se uspio vratiti nakon vodstva gostiju.

Asensio je dvama pogocima potvrdio sjajnu formu iskazanu u utakmici protiv PSG, pogotke su Ronaldo i Benzema što se ove sezone nije događalo često.

Mateo Kovačić odigrao je cijelu utakmicu, Luka Modrić dobio je slobodnu večer.

Atletico Madrid nadigrao je Athletic Bilbao 2:0.

Gimenez je u 14. minuti poslao loptu iz blizine pored lijeve stative. U 52. minuti Diego Costa puca iz voleja, ali vratar gostiju je spreman.

U 64. minuti pokušaj Griezmanna završava iznad prečke.

Tri minute kasnije Griezmann šalje loptu u prostor za Gameira koji dodovi domaće u vodstvo.

U 80. minuti Costa pogađa za konačnih 2:0.

Šime Vrsaljko igrao je svih 90 minuta za pobjedničku momčad.

Real Sociedad poveo je u 10. minuti sa bijele točke, nakon što je Lukić skrivio kazneni udarac, siguran izvođač bio je Prieto.

Na 2:0 povisio je Juanmi na dodavanje Canalesa u 38. minuti.

Canales je nakon asistencije upisao i pogodak u 55. minuti za konačnih 3:0.

Utakmica 24. kola:   Betis - Real Madrid 3:5 (Mandi 33, Nacho 37-ag, Leon 85/Asensio 11, 59, S. Ramos 50, Ronaldo 65, Benzema 90+2),   Real Sociedad - Levante 3:0 (Prieto 10-11m, Juanmi 38, Canales 55), Atletico Madrid - Athletic Bilbao 2:0 (Gameiro 67, Costa 80), Espanyol - Villarreal 1:1 (Granero 85/ Hernandez 25)

Poredak: Barcelona 62, Atletico 55, Valencia 46, Real Madrid 45 (23), Sevilla 39, Villarreal 38...