Primera: Atletico pobijedio Eibar, Mario Mandžukić dvostruki strijelac

Subota, 31. siječnja 2015. 19:45 Napisao/la  SC

Utakmica 20. kola: Elche - Atletico Madrid 1:3 (Piovaccari 89'/ Griezmann 7', Mandžukić 23', 25')

Nogometaši madridskog Atletica pobijedili su na gostovanju Eibar 3:1, a dvostruki strijelac bio je Mario Mandžukić. Atletico je pobjedu osigurao nakon 25 minuta, a hrvatski reprezentativac u listu strijelaca upisao se u razmaku od tri minute. Mandžukić je u 23. minuti dočekao ubačaj s lijevog boka i pospremio je u mrežu.

Dvije minute kasnije katastrofalno je reagirala obrana Eibar, Mandžukić je pokupio dar i zakucao loptu u mrežu.

EIBAR: Irureta, Castellano, Abraham, Navas, Fernández,  Berjón, Añibarro, Errasti (od 46' Lara), Del Moral (od 46' Capa),  Piovaccari, Arruabarrena (od 46' Lekić).

ATLETICO: Moya, Siqueira, Godin, Gámez, Giménez, Tiago, Garcia (od 55' Suarez), Saul, Koke (od 79' Cani), Mandžukić, Griezmann (od 70' Jimenez).

Utakmica 20. kola: Eibar - Atletico Madrid 1:3 (Piovaccari 89'/ Griezmann 7', Mandžukić 23', 25').