LaLiga: Luka Modrić strijelac u pobjedi protiv Ivana Rakitića

Subota, 22. listopada 2022. 23:04 Napisao/la  SC

Real Madrid slomio je otpor Seville u završnici utakmice, kada su se gosti toliko ohrabrili da su počeli izlaziti visoko na polovicu domaćina.

Sjevnula je tehnički perfektna kontra u 79. minuti, Vinicius i strijelac Lucas izašli su pred vratara Seville...

Sve je pogotkom začinio Valverde, koji igra najbolji nogomet u životu.

A sve je počelo od kapetana Luke Modrića, koji je postigao pogodak već u 5. minuti.

Tada se činili da će Ivan  Rakitić i suigrači stradati, Sevilla je bila u utakmici sve do 79. minute.

Utakmice 11. kola: Rayo Vallecano - Cadiz 5:1 (Palazon 44, Garica 45+1, Lejeune 63, 89, Camello 79/Balliu 82-ag), Valadolid - Real Sociedad 1:0 (Leon 16), Valencia - Mallorca 1:2 (Cavani 52-11m/Muriqi 66-11m, Kang-In 83), Real Madrid - Sevilla 3:1 (Modrić 5, Lucas 79, Valverde 81/Lamela 54)