LaLiga: Espino u 93. minuti nije kaznio nevjerojatni promašaj Luke Modrića

Četvrtak, 10. studenog 2022. 23:31 Napisao/la  SC
Toni Kroos postigao atrakitvan pogodak

Real Madrid uspio je pobijediti Cadiz nakon što je u prošlom kolu doživio prvi poraz.

Doslovno uspio s obzirom da je Espino u 93. minuti glavom promašio vrata kada je ostao sam ispred Courtoisa.

Time gosti nisu kaznili nevjerojatan promašaj Luke Modrića, koji u 79. minuti nije loptu ugurao u prazna vrata iz blizine nakon idealnog pasa Viniciusa.

Najljepši trenutak utakmice dogodio se kada je Kroos volej-udarcem postigao drugi pogodak.

Utakmice 14. kola: Rayo Vallecano - Celta Vigo 0:0, Valencia - Betis 3:0 (Almeida 63, Guillamon 81, Kluivert 90+3), Real Madrid - Cadiz 2:1 (Militao 40, Kroos 70/Perez 82)