NJEMAČKO PRVENSTVO

Perišić dva, Iličević i Olić po jedan pogodak

Subota, 22. rujna 2012. 17:28 Napisao/la  SC

Rezultati 4. kola: HSV - Borussia (D) 3:2,  Schalke - Bayern 0:2, Wolfsburg - Greuther Furth 1:1

Subotnje utakmice četvrtog kola njemačkog prvenstva obilježili su hrvatski nogometaši, Ivan Perišić zabio je dva gola, Ivo Iličević i Ivica Olić po jednom su se upisali u listu strijelaca!

Ivan Perišić je dvaputa zabio na gostovanju Borussije Dortmund kod HSV-a, ali domaćin je slavio 3:2. Drugi pogodak za HSV zabio je Iličević.

Perišić je odigrao cijelu utakmicu, Iličevića je u 63. minuti zamijenio Beister.

Ivica Olić došao je do prvog pogotka u prvenstvu za vukove, te je odigrao cijelu utakmice. Ipak, Wolfsburg je na kraju uspio uzeti samo bod protiv samo Greuther Furtha.

Bayern je nastavio niz upisavši šestu uzastopnu pobjedu ove sezone u svim natjecanjima. Schalke je pao za tri minute, Kroos i Muller od 55. do 58. minute riješili su pitanje pobjednika. Mario Mandžukić igrao je do 70. minute kada ga je zamijenio Javi Martinez.

Rezultati 4. kola: HSV - Borussia (D) 3:2 (Son 2', 59', Iličević 55'/Perišić 46', 60'), Mainz - Augsburg 2:0 (Ivanschitz 10', Szalai 26'), Schalke - Bayern 0:2 (Kroos 55', Muller 58'), Wolfsburg - Greuther Furth 1:1 (Olić 42'/Azemi 28'), Fortuna - Freiburg 0:0.