Bundsliga: Borrusia bolja od Augsburga, Beljo asistent, Čolina strijelac u porazu

Nedjelja, 22. siječnja 2023. 17:37 Napisao/la  SC
Giovanni Reyna

Odličnu utakmicu odigrali su u Dortmundu Borussija i Augsburg, utakmica puna preokreta na kraju je pripala momčadi Edina Terzića.

Za goste su u službenoj utakmici debitirali hrvatski nogometaši Dion Drena Beljo i David Čolina, obojica su ostavila više nego dobar dojam.

Dion Drena Beljo asistirao je za prvi pogodak Maiera u 40. minuti, Čolina je u igru ušao u 76. minuti, minutu kasnije pogodio je za 3:3.

Bundesliga, 16. kolo: Borussia (D) - Augsburg 4:3 (Bellingham 29, Schlotterbeck 42, Bynoe-Gittens 75, Reyna 78/Maier 40, Demirović 45+1, Čolina 77)