Bundesliga: Mandžukić i Olić strijelci, Borussia D. postigla 6 pogodaka

Subota, 14. rujna 2013. 17:16 Napisao/la  SC

Rezultati 5. kola:  Bayer (L) - Wolfsburg 3:1, Bayern - Hannover 2:0, Borussia D. - HSV 6:2

Nogometaši Bayerna pobijedili su Hannover, a Mario Mandžukić načeo je mrežu suparnika pogotkom u 50. minuti. Robben je proigrao Kroosa na lijevoj strani kaznenog prostora koji je samo proslijedio  loptu, a hrvatski napadač nije imao previše problema - 1:0. Inače, Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu.

Ivica Olić također je zatresao mrežu, ali njegov Wolfsburg ostao je bez bodova na gostovanju kod Bayera iz Leverkusena. Hrvatski reprezentativac je u 39. minuti u mrežu proslijedio jedan ubačaj vrativši vukove u igru - 1:1. Ipak, Kiessling se dvama pogocima potrudio da bodovi ostanu u Leverkusenu. Ivan Perišić također je zaigrao za Wolfsburg, u 71. minuti zamijenio je Schafera.

Rezultati 5. kola: Augsburg - Freiburg 2:1 (Altintop 62', Werner 90'/Mehmedi 46'), Bayer (L) - Wolfsburg 3:1 (Sam 24', Kiessling 65', 90'/Olić 39'), Bayern - Hannover 2:0 (Mandžukić 51', Ribery 64'), Mainz - Schalke 0:1 (Boateng 34'), Werder - Eintracht 0:3 (Kadlec 14', 34', Prodl 77'-ag), Borrusia Dortmund – HSV 6: (Aubameyang 18, 65, Mkhitaryan 22, Lewandowski 73, 81, Reus 74/Zhi Gin Lam 26, Westermann 49)