Bundesliga: Eintracht poražen od Herthe, Hoffenheim razbio Leipzig, Kramarić asistent

Subota, 21. travnja 2018. 17:30 Napisao/la  SC
Mark Uth (Hoffenheim)

Eintracht Nike Kovača poražen je na domaćem terenu od Herthe sa čak 0:3. Eintracht Nike Kovača poražen je na domaćem terenu od Herthe sa čak 0:3.

Leipzig je tako unatoč teškom porazu ostao ispred Kovačeve momčadi na šestom mjestu.

Hertha je sva tri gola zabila u drugom poluvremenu.

Mrežu Eintrachta je načeo Selke sa bijele točke u 57. minuti, uslijedio je pogodak Leckia 20 minuta kasnije.

Domaći su ostali sa igračem manje u 79. minuti nakon isključenja Hasebea, a konačnih 0:3 postavio je Esswein u 91. minuti.

Hoffenheim je sa čak 2:5 pobijedio Leipzig u gostima.

U strijelce su se redom upisivali Uth, Gnabry, Kaderabek, pa opet Uth u 59. minuti kada mu je asistent bio Andrej Kramarić i na kraju Rupp.

Poraz Leipziga ublažio je autogolom Baumann te Konate.

Kramarić je odigrao svih 90 minuta.

Elez je odigrao cijelu utakmicu u dresu Hannovera koji je doživio domaći poraz od Bayerna.

Strijelci za goste bili su Muller, Lewandowski i Rudy.

Utakmice 31. kola: Eintracht - Hertha 0:3 (Selke 57-11m, Leckie 77, Esswein 90+1), HSV - Freiburg 1:0 (Holtby 54), Hannover - Bayern 0:3 (Muller 57, Lewandowski 73, Rudy 89), Leipzig - Hoffemheim 2:5 (Baumann 59-ag, KOnate 88/ Uth 14, 59, Gnabry 35, Kaderabek 45, Rupp 65), Stuttgart - Werder 2:0 (Gentner 13, Ozcan 90+2), Borussia (D) - Bayer Leverkusen 4:0 (Sancho 13, Reus 55, 79, Philipp 63)

Poredak: Bayern 78, Schalke 55 (-1), Borussia (D) 54, Bayer Leverkusen 51, Hoffenheim 49, Leipzig 47, Eintracht 46...