NJEMAČKO PRVENSTVO

Olić i Perišić igrali u remiju Wolfsburga

Nedjelja, 22. prosinca 2013. 17:43 Napisao/la  SC

Borussia (M) - Wolfsburg 2:2. Ivica Olić igrao je do 79. minute dok je Ivan Perišić u igru ušao u 71. minuti.

Nogometaši Borussije iz Mönchengladbacha i Wolfsburga odigrali su 2:2 u utakmici 17. kola njemačkog prvenstva. Bio je to derbi vrha Bundeslige, Borussia se propustila približiti drugoplasiranom Bayeru.

Naime, gosti su poveli golom Diega u 53. minuti. Domaćin je uzvratio preko Raffaela (59') i Aranga (64') te je unutar pet minuta preokrenuo rezultat. Ipak, pet minuta prije kraja Dost je donio bod vukovima.

Ivica Olić igrao je do 79. minute u redovima Wolfsburga, dok je Ivan Perišić u igru ušao u 71. minuti.