Bundesliga: Bayern s Perišićem do pobjede i trećeg mjesta, Brekalo igrao u remiju Wolfsburga

Srijeda, 18. prosinca 2019. 22:33 Napisao/la  SC
Ivan Perišić (Bayern)

Bayern je pobijedio u gostima kod Freiburga.

Završilo je 1:3, a Ivan Perišić odigrao je cijeli susret za Bayern.

Golove za goste postigli su Lewandowski, Zirkzee i Gnabry.

Zanimljivo, sve do sudačke nadoknade rezultat je bio 1:1, a zatim su Zirkzee u drugoj te Gnabry u petoj minuti sudačke nadoknade osigurali pobjedu Bayernu.

Brekalo je igrao sve do 65. minute dvoboja između svoga Wolfsburga i Schalkea koji je završio remijem.

Gostis u poveli u 51. minuti pogotkom Kabaka, a Brekalovoj momčadi izjednačenje je donio Mbabu u 82. minuti.

Borussia (M) se pobjedom nad Paderbornom bodovno izjednačila na vrhu ljestvice sa RB Leipzigom.

Utakmice 16. kola: Bayer Leverkusen - Hertha 0:1 (Rekik 64); Borussia (M) - Paderborn 2:0 (Plea 46, Stindl 67-11m), Eintracht - Koln 2:4 (Hinteregger 6, Paciencia 30/ Hector 44, Bornauw 72, Drexler 81, Jakobs 90+4), Freiburg - Bayern 1:3 (Grifo 59/ Lewandowski 16, Zirkzee 90+2, Gnabry 90+5), Wofsburg - Schalke 1:1 (Mbabu 82/ Kabak 51)

Poredak: RB Leipzig 34, Borussia (M) 34, Bayern 30, Borussia (D) 30, Schalke 29, Freiburg 25, Bayer Leverkusen 25, Wolfsburg 24, Hoffenheim 24....