Josip Juranovic strijelac za Celtic u porazu od Betisa, Niko Kovač startao pobjedom

Četvrtak, 16. rujna 2021. 23:02 Napisao/la  SC
Josip Juranović

Josip Juranović bio je strijelac za Celtic u gostujućem porazu kod Betisa (3:4).

Juranović je realizirao najstrožu kaznu za 2:0 u 27. minuti, ali su domaćini velikim preokretom došli do startne pobjede u skupini G.

Monaco hrvatskog stručnjaka Nike Kovača u skupini B krenuo je pobjedom protiv Sturma, jedini pogodak na utakmici postigao je Diatta u 66. minuti.

Borna Barišić odigrao je čitavu utakmicu za Rangerse u domaćem porazu od Lyona (0:2).

Nogometaši Galatasaraya skupinu E otvorili su pobjedom nad Laziom 1:0, Leicester i Napoli podijelili su bodove u jednoj od najzanimljivijih utakmica prvog kola (2:2), nogometaši Fenerbahčea propustili su pobjedu nad Eintrachtom u Frankfurtu, u 93. minuti utakmice Pelkas je promašio najstrožu kaznu.