Europska liga: Nikola Vlašić igrao u teškom porazu Evertona kod Atalante

Četvrtak, 14. rujna 2017. 20:46 Napisao/la  SC
Nikola Vlašić (Everton)

Europska liga – 1. kolo

Josip Pivarić i Domagoj Vida odigrali su čitav susret za Dynamo Kiev koji je preokrtetom savladao Skenderbeu. Marko Radas odigrao je također čitav susret za goste.

U momčadi Apollona do 54. minute igrao je Antonio Jakolis. Susret je završio neodlučeno pogotkom domaćih u zadnjim sekundama preko Adriana.

Everton Nikole Vlašića poražen je na gostovanju kod Atalante, a Vlašić je odigrao čitav susret.

Andrej Kramarić predvodio je napad Hofenhaima koji je kod kuće izgubio od Brage 1:2.

Marin Tomasov igrao je od 67. minute za Astanu koja je poražena kod Villareala.

Josip Brezovec igrao je do 73. minute, a Ante Kulušić i Zvonimir Mikulić odigrali su čitav susret za Sherif Tiraspol na gostovanju kod Zlina.

Skupina A: Slavia Prag - M. Tel Aviv 1:0 (Necid 12), Villarreal - FC Astana 3:1 (Sansone 16, Bakambu 75, Cheryshev 78/Logvinenko 68)

Skupina B: Dynamo Kiev - Skenderbeu 3:1 (Sydorchuk 48, Moraes 50, Mbokani 65/Muzaka 39), Young Boys - Partizan 1:1 (Fassnacht 16/Janković 11)

Skupina C: Hoffenheim - Braga 1:2 (Wagner 25/Teixeira 45+1, Sousa 50), Basaksehir - Ludogorets 0:0

Skupina E: Apollon - Lyon 1:1 (Adrian 90+4/Depay 53), Atalanta - Everton 3:0 (Masiello 27, Gomez 41, Cristante 44)

Skupina F: FC Kopenhagen - Lok. Moscow 0:0, Zlin - S. Tiraspol 0:0