Liga prvaka: Man. United uz pomoć VAR-a eliminirao PSG, Porto uspio u 117. minuti

Srijeda, 06. ožujka 2019. 23:04 Napisao/la  SC
Trenutak odluke u 94. minute

Manchester United uspio je ostvariti podvig, eliminiravši PSG u dramatičnoj završnici uzvratne utakmice odigrane u Parizu.

Stigao je Manchester United u Pariz bez pola momčadi sa zaostatkom od 0:2!

U sudačkoj nadoknadi Kimpembe je nehotice u skoku, leđima okrenut igrao rukom.

Sudac Skomina nakon pregleda snimke na VAR-u dosudio je kazneni udarac, Rashford je pogotkom šokirao Pariz!

Produljio je Skomina utakmicu 9 minuta, ali PSG-u ništa nije pomoglo.

Na kraju je PSG ostvario posjed lopte 68 posto, kontrolirao utakmicu u drugom dijelu, stvorio nekoliko izglednih prilika i ispao zbog manje postignutih pogodaka u gostima.

Presudnili su pogoci u prvom dijelu, kada je Lukaku dvaput kaznio pogreške domaće obrane.

Prvo je presjekao dodavanje i ispred Thiaga Silve svladao Buffona, a onda je iskoristio Buffonovu pogrešku i odbijenu loptu poslao u mrežu.

Porto je eliminirao Romu na sličan način, pogotkom iz kaznenog udarca u 117. minuti!

Uzvratna utakmica osmine finala Lige prvaka: PSG - Man. United 1:3 (3:3) (Bernat 12/Lukaku 2, 30, Rashford 90+4-11m), Porto - Roma 3:1 (4:3) (Soares 26, Marega 52, Telles 117-11m/De Rossi 37-11m),