Liga prvaka: Man. City napunio mrežu Atalante, Sterling ostvario hat-trick, Niko Kovač niže pobjede

Utorak, 22. listopada 2019. 23:10 Napisao/la  SC

Nakon poraza na Etihadu, Atalanta praktično ispala iz utrke za drugo mjesto. Vedran Ćorluka živio u nadi do 77. minute utakmice u Torinu, Lokomotiv je vodio 1:0...

Raheem Sterling

Liga prvaka - 3. kolo

Manchester City pregazio je Atalantu u drugom poluvremenu utakmice na Etihadu, Sterlingovim hat-trickom u drugom dijelu ostvario je uvjerljivu pobjedu.

Atalanta je pristupom i nastupom omogućila gledateljima da uživaju u atraktivnom nogometu, talijanska momčad bolje je ušla u utakmicu, kao da je iznenadila domaćina napadačkim stavom.

Poveli su gosti nakon 28 minuta.

Fernandinho je napravio prekršaj nad Iličićem, Malinovsky je pogodio s bijele točke - 0:1.

Manchester City počeo je prepoznatljivo igrati nakon otprilike pola sata, kada je momčad Atalante stjerana u svoju trećinu.

Nisu gosti dugo izdržali najezdu napadača Manchester Cityja, Aguero je do odmora preokrenuo rezultat.

Sterling je obilježio nastavak utakmice trima pogocima i dvjema velikim prilikama.

Atalanta nije bila bezopasna kao što sugerira rezultat, pogodili su gosti okvri vratiju, igrali su za pogodak više do zadnje minute.

Nakon poraza na Etihadu, Atalanta je praktično ispala iz utrke za drugo mjesto.

Talijanskoj momčadi preostaje nada da može prestići Dinamo ili Šahtar na trećoj poziciji koja vodi u Europsku ligu.

Bayern je ostvario treću pobjedu, Niko Kovač niže pobjede u Ligi prvaka.

Ivan Perišić igrao je od 86. minute

Vedran Ćorluka živio je u nadi do 77. minute utakmice u Torinu, Lokomotiv je vodio 1:0...

A onda je Dybala dvama pogocima u samo dvije minute raspršio moskovske snove o pozitivnom rezultatu u utakmici protiv Juventusa.

Luka Modrić zbog ozljede nije bio u rosteru Real Madrida, koji je pobijedio u Istanbulu i sa samo 4 boda zauzeo drugo mjesto iza razigranog PSG-a.

Skupina A: Club Brugge - PSG 0:5 (Icardi 7, 63, Mbappe 61, 79, 83), Galatasaray - Real Madrid 0:1 (Kroos 18)
Poredak: PSG 9, Real Madrid 4, Club Brugge 2, Galatasaray 1

Skupina B: Olympiacos - Bayern 2:3 (El Arabi 23, Guilherme 79/Lewandowski 34, 62, Tolisso 75), Tottenham - Crvena zvezda 5:0 (Kane 9, 72, Heung-Min 16, 44, Lamela 57)
Poredak: Bayern 9, Tottenham 4, Crvena zvezda 3, Olympiakos 1

Skupina C: Manchester City - Atalanta 5:1 (Aguero 34, 38, Sterling 58, 64, 69/Malinovsky 28-11m) Šahtar - Dinamo 2:2 (Konoplyanka 16, Dodo 65/Olmo 25, Oršić 60-11m)
Poredak: Manchester City 9, Dinamo 4, Šahtar 4, Atalanta 0

Skupina D: Atlético - Leverkusen 1:0 (Morata 78), Juventus - Lokomotiv 2:1 (Dybala 77, 79/Miranchuk 30)
Poredak: Juventus 7, Atletico 7, Lokomotiv 3, Leverkusen 0