Liga prvaka: Inter u Dortmundu igrao slično kao Rijeka u Osijeku, Ajax s devetoricom

Utorak, 05. studenog 2019. 23:21 Napisao/la  SC

Chelsea s dvojicom igrača više postigao dva pogotka i izjednačio, Slavia Prag  priredila iznenađenje, odigravši na Camp Nou utakmicu bez golova

Talijanski sudac pokazao dva crvena kartona

Liga prvaka - 4. kolo

Chelsea je do 63. minute utakmice protiv Ajaxa gubio 1:4 i uspio izbjeći poraz na Stamford Bridgeu.

Ajax je utakmicu završio s devetoricom igrača.

Talijanski sudac Rocchi isključio je dvojicu igrača Ajaxa za dvije minute, Blind (68) i Veltman (69) dobili su druge žute kartone i morali u svlačionicu

Nakon toga Chelsea je dvojicom igrača više postigao dva pogotka i izjednačio.

Mateo Kovačić igrao do 87. minute.

Valencia je trima pogocima u zadnjih desetak minuta pobijedila Lille čime su se tri momčadi bodovno izjednačile u Skupini H.

Marcelo Brozović igrao je za Inter koji se u Dortmundu ponašao kao Rijeka u Osijeku.

Vodio je Inter do odmora 2:0 i izgubio utakmicu, Borussia je u drugom poluvremenu postignula tri pogotka.

Slavia Prag je priredila iznenađenje, odigravši na Camp Nou utakmicu bez golova.

Jedan od razloga jalove igre Barcelone može biti da nije igrao ozlijeđeni L. Suarez, ali u napadu su igrali Messi, Dembele i Griezmann.

Ivan Rakitić igrao je od 68. minute.

Dejan Lovren nije igrao u pobjedi protiv Genta, stoperski par Liverpoola činili su van Dijk i Gomez.

Sane je sjedio na klupi do 75., a Firminio do 89. minute.

Skupina E: Liverpool - Genk 2:1 (Wijnaldum 14, Oxlande-Chamberlain 53/Samata 41), Napoli - RB Salzburg 1:1 (Lozano 44/Haaland 11-ag)
Poredak: Liverpool 9, Napoli 8, RB Salzburg 4, Genk 1

Skupina F: Barcelona - Slavia Prag 0:0, Borussia Dortmund - Inter 3:2 (Hakimi 51, 77, Brandt 64/Martinez 5, Vecino 40)
Poredak: Barcelona 8, Borussia (D) 7, Inter 4, Slavia Prag 0

Skupina G: Zenit - RB Leipzig 0:2 (Demme 45+5, Sabitzer 63), Lyon - Benfica 3:1 (Andersen 4, Depay 33, Traore 89/Seferovic 76)
Poredak: RB Leipzig 9, Lyon 7, Zenit 4, Benfica 3

Skupina H: Chelsea - Ajax 4:4 (Jorginho 5-11m, 71-11m, Azpilicueta 63, James 74/Abraham 2-ag, Promes 20, Arrizabalaga 35-ag, van de Beek 55), Valencia - Lille 4:1 (Parejo 66, Soumaoro 82-ag, Kondogbia 84, Torres 90/Osimhen 25)
Poredak: Ajax 7, Chelsea 7, Valencia 7, Lille 1