Liga prvaka: Dejan Lovren pogotkom donio Liverpoolu bod, Mateo Kovačić strijelac

Srijeda, 27. studenog 2019. 23:13 Napisao/la  SC

Ivan Rakitić igrao u početnoj postavi Barcelone nakon dužega razdoblja, Marcelo Brozović izašao  u 77. minuti

Dejan Lovren

Liga prvaka - 5. kolo

Dejan Lovren i Mateo Kovačić bili su strijelci u remijima Liverpoola i Chelseaja.

Lovren je udarcem glavom izjednačio u utakmici protiv Napolija, Kovačić je izjednačio u utakmici protiv Valencije.

Ipak je nešto vrijedniji Lovrenov pogodak, budući da je donio bod aktualnom europskom prvaku.

Ivan Rakitić igrao je u početnoj postavi Barcelone nakon dužega razdoblja, vidi se da nije u potrebnom ritmu.

Uz gromoglasni pljesak na Camp Nou izašao je u 78. minuti, kada je ušao Vidal.

Griezmann je napokon bio strijelac, Messi je bio asistent igraču koji ima problema s adaptacijom na igru Barcelone.

A Barcelona igra kada igra Messi, Argentinac je opet u sjajnoj formi, a onda je manje-više svejedno tko je je protivnik.

Marcelo Brozović izašao je u 77. minuti, prije nego što je Inter osigurao tri boda s kojima se na ljestvici izjednačio s Borussijom Dortmund.

U zadnjem kolu Inter igra protiv Barcelone na San Siru, Borussia u Dortmundu igra protiv Slavije.

Skupina E: Genk - RB Salzburg 1:4 (Samanta 85/Daka 43, Minamino 45, Hee-Chan 69, Haaland 87), Liverpool - Napoli 1:1 (Lovren 65/Mertens 21)
Poredak: Liverpool 10, Napoli 9, RB Salzburg 7, Genk 1

Skupina F: Barcelona - Borussia Dortmund 3:1 (Suarez 29, Messi 33, Griezmann 67/Sancho 77), Slavia Prag - Inter 1:3 (Soucek 37-11m/Martinez 19, 88, Lukaku 81)
Poredak: Barcelona 11, Inter 7, Borussia Dortmund 7, Slavia Prag 2

Skupina G: RB Leipzig - Benfica 2:2 (Forsberg 90+11m, 90+6/Pizzi 20, Vinicius 59), Zenit - Lyon 2:0 (Dzyuba 42, Ozdoev 84)
Poredak: RB Leipzig 10, Zenit 7, Lyon 7, Benfica 4

Skupina H: Valencia - Chelsea 2:2 (Soler 40, Wass 82/Kovačić 41, Pulisic 50), Lille - Ajax 0:2 (Ziyech 2, Promes 59)
Poredak: Ajax 10, Valencia 8, Chelsea 8, Lille 1