Perišić strijelac protiv Villarreala, Kovačić i Brozović igrali u porazu od Milana

Subota, 25. srpnja 2015. 18:04 Napisao/la  SC

Pripremne utakmice: Wolfsburg - Villarreal 0:1, Inter - Milan 0:1

Ivan Perišić bio je strijelac za Wolfsburg u porazu (1:2) protiv Villarreala, njemački doprvak i pobjednik Kupa izgubio je pripremnu utakmicu protiv španjolske momčadi u Londonu. Perišić je u 10. minuti izjednačio nakon što su Španjolci poveli poogotkom Gaspara u 8. minuti. Nahuel je pogotkom u 17. minuti donio pobjedu Villarrealu.

Mateo Kovačić i Marcelo Brozović igrali su za Inter u završnici utakmice (0:1) protiv Milana. Derbi Madonnina odigran je u kineskom gradu Shenzhen u sklopu International Champions Cupu, strijelac jedinog pogotka za momčad trenera Siniše Mihajlovića bio je Mexes u 62. minuti.

Kovačić je ušao u igru u 80. minuti umjesto Pope, Brozović je igrao zadnjih pola sata nakon što je zamijenio Taidera.