FSS službeno pokrenuo istragu utakmice između OFK Beograda i Crvene zvezde

Četvrtak, 23. srpnja 2015. 17:06 Napisao/la  SC

Beograd je do odmora vodio 2:0, a onda je Crvena zvezda u nastavku postignula čak 6 pogodaka

Rezultat (2:6) utakmice prvog kola Superlige Srbije između OFK Beograda i Crvene zvezde službeno je postao predmet istrage Fudbalskog saveza Srbije (FSS). Oficir za integritet FSS-a Milivoj Mirkov otvorio je internu istragu koja će pokazati je li rezultat bio namješten.

Beograd je do odmora vodio 2:0, a onda je Crvena zvezda u nastavku postignula čak 6 pogodaka. Na svekoliko zadovoljstvo sumnjivih kladioničara, koji su uplatili visoke iznose na čudan rezultat.

Večernje novosti objavile su da su na poluvremenu nepoznate osobe upale u svlačionicu nogometaša OFK-a Beograd i privolile igrače da dozvole gostima preokret.