EURO 2020 Turska pobijedila svjetske prvake, Italija do odmora postignula tri pogotka

Subota, 08. lipnja 2019. 22:37 Napisao/la  SC
ŠTO SE DOGODILO? - Griezmann i Pogba

U večernjem subotnjem kvalifikacijskom terminu najveće iznenađenje priredila je Turska, koja je pobijedila Francusku rezultatom 2:0 pogocima Ayhana (30) i Undera (40).

Svjetski prvak igrao je u najjačem sasatvu, napad se predvodili Mbappe, Griezmann i Giroud, iza njih igrao je Pogba...

Unatoč tome Francuzi praktično nisu izravno zaprijetili vrataru Gunoku.

Neprepoznatljiva Francuska doživjela prvi poraz u Skupini H, Turska je ostvarila treću pobjedu.

Italija je pobijedila Grčku rezultatom 3:0, sva tri pogotka (Barella 23, Insigne 30, Bonucci 33) Talijani su postignuli za deset minuta u prvom poluvremenu.

Njemačka je u gostima pobijedila Bjelorusiju rezultatom 2:0 (Sane 13, Reus 62), Belgija je bez problema pobijedila Kazahstan rezultatom 3:0 (Mertens 11, Castagne 14, Lukaku 50).

Eden Hazard odigrao je prvu utakmice za reprezentaciju kao igrač Real Madrida.