EP 2020 Ronaldo četiri puta tresao mrežu, Engleska i Kosovo postignuli osam golova

Utorak, 10. rujna 2019. 22:51 Napisao/la  SC

Cristiano Ronaldo postigao je zaredom četiri pogotka u Litvi (7, 62, 65, 76), Portugal je pobijedio 5:1.

Zadnji pogodak za Portugal postigao je Carvalho u 92. minuti.

Zanimljivo, Andriuskevicius je izjednačio u 28. minuti, na odmoru je bilo 1:1.

Čak 8 pogodaka vidjeli su gledatelji u Southamptonu, gdje je Engleska pobijedila Kosovo rezultatom 5:3.

Pogoci Sterlinga (8), Kanea (19), Sancha (44, 45+1) i autogol Vojvode (38-ag) dogodili su se odmora nakon što je Berisha u 1. minuti doveo goste u vodstvo.

U nastavku su pogotke postignuli Berisha (49) i Muriqi (55-11m), Kane nije iskoristio kazeni udarac u 65. minuti.