Copa America: Argentina i Čile očekivano pobijedili, poznati parovi četvrtfinala

Srijeda, 15. lipnja 2016. 09:14 Napisao/la  SC

SAD - Ekvador, Peru - Kolumbija, Argentina - Venezuela, Meksiko - Čile parovi u četvrtfinalu

Poznati su parovi četvrtfinala Copa Americe, u petak igraju: SAD - Ekvador, Peru - Kolumbija, Argentina - Venezuela, Meksiko - Čile.

Argentina se u četvrtfinale plasirala pobjedom (3:0) nad Bolivijom u Seattleu.

Erik Lamela, Ezequiel Lavezzi i Victor Cuesta sve su riješili već u prvom dijelu, izbornik Gerardo Martino odmarao šestoricu igrača iz udarne postave. Lionel Messi ušao je u drugom poluvremenu zamijenivši Higuaina.

Čile je ušao u četvrtfinale pobjedom (4:2) nad Panamom. Eduardo Vargas i Alexis Sanchez zabili su po dva, iako je Miguel Camargo doveo Panamce u vodstvo u 5. minuti.

Panama je smanjila na 3:2 golom Splitova napadača Abdiela Arroya, ali je Sanchez brzo zabio svoj drugi gol za mirnu završnicu.

Konačni poredak skupine: Argentina 9, Čile 6, Panama 3, Bolivija 0.