Prihvaćam dobronamjerne, stručne kritike. Kritika je bilo i kada sam bio igrač, a sada ih je još i više kada donosim odluke, kaže izbornik Niko Kovač uoči okupljanja reprezentacije
Četvrtak, 18. rujna 2014. 10:59
Reprezentacija

Hrvatska pala za tri mjesta

Skupina H: Italija (13.), Hrvatska (19.), Bugarska (46.), Norveška (76.), Azerbajždan (95.) i Malta (155.)
 Vjerujem da imamo sve što je potrebno za uspjeh i pokušat ćemo do pozitivnog rezultata već u prvoj utakmici, kaže izbornik Nenad Gračan
Sve izraženiji Kovačev problem nije taktika nego osjećaj za igru
Prije Kramarića kao igrači kluba s Kantride zabijali Mladen Mladenović, Siniša Linič i današnji kapetan Dario Knežević, sva trojica u pripremnim ogledima
Ne možemo odmah igrati nogomet kakvog želimo, moramo si dati malo vremena, uigrati se, nakon čega ćemo sigurno biti ovakvi kao danas u svih devedeset minuta, rekao je izbornik Kovač
Kvalifikacije za EP: Hrvatska - Malta 2:0. Tek je pogodak Modrića na početku drugog poluvremena pokrenuo Hrvatsku, Kramarić deset minuta prije kraja potvrdio pobjedu na startu kvalifikacija