Ionako je već do sada petnaestak puta bila potraga za mojom glavom. Neka me smijene, pa što, kazao je Čačić
Subota, 10. studenog 2012. 21:02
HNL

Split nanio Dinamu drugi poraz

Utakmica 15. kola: Split - Dinamo 1:0. Jedini pogodak postigao je Ante Rebić u 26. minuti nakon pogreške stopera Ante Puljića
Rezultati 15. kola: Zadar - S. Belupo 1:0, Istra 1961 - Cibalia 3:0, Osijek - Inter 1:1
Na klupi nisam nikoga tko dao dodatni impuls momčadi, kaže Ćiro
Utakmica 15. kola: Zagreb - Hajduk 0:1. Jedini pogodak postigao je Franko Andrijašević u 49. minuti. Hajduk je tijekom cijele utakmice bio bolja momčad
Ako igrači pruže svoj maksimum vjerujem da možemo doći do pobjede. Voljeli bismo da Park mladeži bude ispunjen kao protiv Hajduka, rekao je Vulić
- Nikad nisam rekao da ću pobijediti Hajduk! Nisam baš tolika budala da ih dodatno napalim. Nešto takvo može reći samo jedan čovjek na svijetu. Zamisli, molim te, oni izgube 4-0, a Zdravko Mamić kaže da će pobijediti Dinamo iz Kijeva!, rekao je Blažević
Sivonjiću su presudili nedolasci na trening, dok je predsjednik Mihail Ščeglov nezadovoljan učinkom Sharbinija