Utakmica 26. kola: Split - Hrvatski dragovoljac 2:1.  Split u drugom dijelu nije igrao ni približno na očekivanoj razini, gosti prema prikazanom nisu zaslužili Ercegov pogodak u 81. minuti
Još jednom sam se uvjerio kako ova momčad ima kvalitetu koja zaslužuje prvoligaško društvo, kaže Rukavina
Split (18): Split - Hrvatski dragovoljac. Realno je očekvati pobjedu Rijeke protiv Lokomotive, koja pada u formi
Nije se lako vratiti, posebno protiv protivnika koji je moćan i stalno aktivan. Ali mi smo narasli u igri i jedva čekamo sljedeću utakmicu, kaže Igor Pamić
Utakmica 25. kola: Istra 1961 - Hajduk 1:1. U 36. minuti dogodio se sporan trenutak! Sudac Jović procijenio je kontakt Nižića i Batarela prekršajem za najstrožu kaznu, Havojić je s bijele točke izjednačio
Nedjelja, 09. ožujka 2014. 17:11