Utakmica 33. kola: Slaven Belupo - Hajduk 3:0. Vršajević u 36. minuti dobio crveni karton. Sudac Matoc isključio Tudora, koji je odbio napustiti klupu
Utakmica 32. kola: Lokomotiva - Dinamo 1:1. Halilović donio Dinamu bod u 90.
Petak, 25. travnja 2014. 20:26
HNL

Istra 1961 i Osijek remizirali bez golova

Utakmica 33. kola: Istra 1961 - Osijek 0:0. Najbolji igrač Istre bio je vratar Ivan Brkić
Split i Hajduk zajedno  su se UEFA-i žalili na tajnu vezu između Lokomotive i Dinama. UEFA je odgovorila da odgovornost za najtecanje u HNL-u počiva na HNS-u
Očito se nečijim „slobodnim sudačkim uvjerenjem“ izravno utječe na sudbinu i živote nogometnih profesionalaca, kao i na kompletnu sudbinu podravskog nogometa, stoji u priopćenju
Snimka prekršaja sugerira da je u duelu Radonjića i Fuštara bilo potezanja
Igralo se na obje strane na pobjedu, nitko se nije zadovoljavao bodom, a sve to bez ijednog gruboga prekršaja sve do 90. minute, rekao je Scoria
Utakmica 32. kola: Hajduk - Lokomotiva 2:2