Kup: Osijek protiv niželigaša preokrenuo rezultat dvama pogocima u završnici

Utorak, 22. listopada 2024. 18:54 Napisao/la  SC

Nogometaši Osijeka plasirali su se u četvrtfinale kupa nakon što su u Velikoj pobijedili Slavoniju Požega (2:1).

Dugo su se Osječani mučili u utakmici protiv požeškog niželigaša, koji je poveo pogotkom Jankovića u 63. minuti.

Osijek je ostvario 75% posjeda lopte, 24 puta uputili su Osječani udarce prema vratima, 7 puta pogodili su okvir vratiju, tek su u završnici utakmice preokrenuli rezultat.

Domaćin je izgubio snagu i koncentraciju, Osječani su preokrenuli rezultat dvama pogocima za dvije minute (Živković 84, Soldo 85).