Najčešći rezultat bio je 1:0 ili 0:1 u 15 navrata tim ishodom je okončana utakmica. Postignuto je ukupno 139 pogodaka, modri su zatresli hajdukovu mrežu 74 puta, dok su bijeli 65 puta poslali loptu u mrežu Dinama
U posljednjem susretu 21. kola MAXtv Prve hrvatske nogometne lige Cibalia je kao gost svladala Osijek 2:1
Odigrana su četiri susreta 21. kola MAXtv Prve hrvatske nogometne lige. Puljani s Maksimira odnose sva tri boda iz susreta s Lokomotivom, Zagreb preokrenuo u šokantnoj utakmici varaždinskog susreta. Dinamo se prošetao preko Lučkog, Hajduk i Split u gradskom derbiju odigrali bez golova
Iz Šibenika odgovaraju na žalbu Zadrana zbog nastupa 17-godišnjeg Vice Kendeša na utakmici koju je Šibenik dobio s 1:0
Vidio sam ono što sam očekivao, htijenje i zalaganje. Ima još puno posla, ali optimističan sam. U nastavku sezone očekujem da igrači podignu formu , rekao je Damir Mišković
Nedjelja, 04. ožujka 2012. 18:11
HNL

Ištuk: Bolje je kad igramo van Rijeke

Da smo igrali negdje drugdje možda bi bilo bolje, ovi se momci očito teško nose s pritiskom na Kantridi.
Jedini strijelac bio je Alispahić u 62. minuti. Ivan Kelava obranio je jedanaesterac. Gosti su razočarani napustili Maksimir, jer smatraju kako su zaslužili puni plijen.
Odigrana su četiri susreta 20. kola MAXtv Prve lige. Cibalia -Karlovac 2:0, Istra 1961 - Varaždin 2:1, Zadar - Šibenik 0:1, Split - Lučko 1:1