Najbolje je navijače držati što dulje i što dalje od praznih stadiona
Ne znam što se događalo, bio sam tada u WC-u, rekao je diplomatski Ante Rebić o incidentu nakon utakmice. Najboljeg igrača utakmice promatrali skauti Intera i Juventusa
Ionako je već do sada petnaestak puta bila potraga za mojom glavom. Neka me smijene, pa što, kazao je Čačić
Subota, 10. studenog 2012. 21:02
HNL

Split nanio Dinamu drugi poraz

Utakmica 15. kola: Split - Dinamo 1:0. Jedini pogodak postigao je Ante Rebić u 26. minuti nakon pogreške stopera Ante Puljića
Rezultati 15. kola: Zadar - S. Belupo 1:0, Istra 1961 - Cibalia 3:0, Osijek - Inter 1:1
Na klupi nisam nikoga tko dao dodatni impuls momčadi, kaže Ćiro
Utakmica 15. kola: Zagreb - Hajduk 0:1. Jedini pogodak postigao je Franko Andrijašević u 49. minuti. Hajduk je tijekom cijele utakmice bio bolja momčad
Ako igrači pruže svoj maksimum vjerujem da možemo doći do pobjede. Voljeli bismo da Park mladeži bude ispunjen kao protiv Hajduka, rekao je Vulić