Bašić će se u srijedu priključiti Splićanima koji u Slunju igraju utakmicu 1/16 finala Kupa Hrvatske protiv istoimenog niželigaša
Ponedjeljak, 24. rujna 2012. 21:19
HNL

Andrijaševića čeka kazna zbog vjenčanja

Svakom Hajdukovu igraču ugovorom su definirana prava i obveze, stoji u klupskom priopćenju
Ponedjeljak, 24. rujna 2012. 11:07
HNL

Nogomet se igra zbog takvog ambijenta

Nogomet se igra zbog navijača, ali i navijači moraju dati svoj doprinos nogometu, kaže Šuker
Utakmica 9. kola MAXtv Prve lige: Hajduk - Slaven Belupo 3:1. Franko Andrijašević postigao je dva pogotka (44, 45) u razmaku od jedne minute i riješio pitanje pobjednika
Zebić je najavio da će podnijeti ostavku ako izgubi od Intera, a Zaprešićani su slavili 5:1
Nedjelja, 23. rujna 2012. 11:09
HNL

Ne sjećam se kada sam bio manje tužan

Normalno da me brinu tri utakmice bez pobjede, ali to nije pitanje za mene, kaže Mamić
Ostao sam malo duže na terenu, htio sam osjetiti sreću publike i igrača, kaže Scoria
Rijeku je u vodstvo doveo Cesarec u 16. minuti. Ivor Weitzer je u 54. minuti iskoristio nesmotrenost gostujuće obrane i povisio na 2:0, a Damir Kreilach iskoristio je penal u 82. minuti za 3:0