Slaven Belupo suđenje u Puli komentirao objavom fotografije na Facebooku

Nedjelja, 24. siječnja 2021. 21:19 Napisao/la  SC

Istra 1961 preokrenula rezultat (2:1) dvama kaznenim udarcima (81, 90) u završnici utakmice protiv Slavena Belupa

Sudac isključio liječnika Slavena Belupa

Slaven Belupo komentirao je suđenje u Puli objavom na svojoj Facebook stranici (pogledajte fotografiju dolje).

Istra 1961 je preokrenula rezultat dvama kaznenim udarcima (81, 90) u završnici utakmice.

Sudac Igor Pajač prvi je dosudio nakon intervencije VAR-a, drugi je dosudio bez korištenja VAR-a.

Oba su izazvala ogorčene reakcije trenera Tomislava Stipića i njegovim suradnika na klupi među kojima je isključen liječnik, koji je opsovao suca spominjajući vlasnike Istre 1961.

Evo izvještaja delegata:

NK Slaven Belupo
Liječnik: Dr. Fucak Eugen () u 90.+2. min (isključen zbog vrijeđanja suca riječima: jebali te španjolci)
U 90-oj minuti opomenut je trener Tomislav Stipić zbog učestalih prigovoranja na odluku suca.
U 90-oj minuti opomenut je trener vratara Mario Hontić zbog prigovora na odluku suca nakon dosuđenog kaznenog udarca.