Prva HNL: Slaven Belupo pobjedom u Puli preskočio Istru 1961 na ljestvici

Ponedjeljak, 06. prosinca 2021. 20:00 Napisao/la  SC

U 67. minuti Silva dobio drugi žuti karton, domaćini  s desetoricom igrača ostali prikraćeni za ravnopravne šanse na uspjeh

Prva HNL: Slaven Belupo pobjedom  u Puli preskočio Istru 1961 na ljestvici

Nogometaši Slavena Belupa pobijedili su Istru 1961 u Puli, momčad Zorana Zekića s tri boda preskočila je Istru 1961 na ljestvici.

Utakmica je odlučena u prvom dijelu tijekom kojega su gosti bolje izgledali na terenu, postignuli su dva pogotka nakon pogrešaka domaće obrane koja je posebice loše reagirala kada je Hadžić ostao sam ispred Lučića.

U drugom dijelu Istra 1961 je igral čvršće i odlučnije, Mišković je smanjio vodstvo gostiju zahvaljujući katastrofajnoj pogrešci vratara Suška kojemu je lopta ispala iz ruku.

Pritisak Istri 1961 nije donio nikakvu korist osim veće posjeda lopte, u 67. minuti Silva je dobio drugi žuti karton, domaćini su s desetoricom igrača ostali prikraćeni za ravnopravne šanse na uspjeh.

ISTRA 1961: Lučić, Hujber, Silva, Galilea, Marin (85 Daničić), Mlinar, Perera (75 Perković), Lisica, Mišković (61 Mahmoud), Bande (75 Serderov), Beljo (85 Iličić)

SLAVEN BELUPO: Sušak, Božić, Paracki, Kocijan (85 Zirdum), Bosec, Van Bruggen, Caimacov, Goda, Zapata (77 Krstanović), Hadžić (77 Monjac), Glavčić

Utakmica 18. kola: Istra 1961 - Slaven Belupo 1:2 (Mišković 51/Zapata 18, Hadžić 31)