Prva HNL: Varaždin i Šibenik podijelili bodove, svakoj momčadi pripalo po poluvrijeme

Petak, 16. travnja 2021. 18:10 Napisao/la  SC
Nogometaši Varaždina

Nogometaši Varaždina i Šibenika u prvoj utakmici 29. kola Prve HNL odigrali su u Varaždinu 1:1.

Varaždinci su izrazito dominirali u prvom dijelu utakmice, dominaciju su okrunili pogotkom Đuraseka u 11. minuti, ali do kraja prvog dijela nisu uspjeli iskoristiti još nekoliko lijepih prigoda.

U nastavku utakmice puno bolji su bili Šibenčani, koji su u 74. minuti preko Jurića i poravnali rezultat.

VARAŽDIN: Horkaš,  Memija, Čelić, Pellumbi, Tkalčić (46. Kolarić), Postonjski, Guera Djou (88. Senić), Đurasek 7, Benko (86. Vuk), Herrera (72. Petković), Obregon.

ŠIBENIK : Rogić, Pajić, Schildenfeld, Bilić  (46. S. Sahiti), Kvesić  (72. Laća), Rak  (46. Mina), Bulat, Mesa, E. Sahiti,  Ampem  (46. Batarelo), Jurić .

Utakmica 29. kola: Varaždin – Šibenik 1:1 (Đurasek 11/Jurić 74)