Prva HNL: Remi u Kranjčevićevoj, VAR isključio igrača H. dragovoljca

Petak, 15. listopada 2021. 20:00 Napisao/la  SC
Snimak brutalnog starta

Hrvatski dragovoljac i Lokomotiva podijelili (2:2) su bodove u utakmici odigranoj u Kranjčevićevoj gdje se obje momčadi osjećaju kao domaćini.

Zadovoljniji mogu biti formalni domaćini budući da su gosti furiozno počeli utakmicu, nakon 17 minuta vodili su 2:0.

Dragovoljci su se uspjeli vratiti u utakmicu, prvo su izjednačili, a onda uspjeli sačuvati bod s igračem manje.

Zanimljivo, Pasariček je u 78. minuti dobio crveni karton nakon intervencije VAR-a.

Sudac mu je prvotno pokazao žuti karton zbog starta na Soldi, snimak je pokazao da je start bio brutalan.

Lokomotiva je pritisnula s igračem više, Hoxha (82, 89) nije iskoristio dvije velike prilika za pobjedu, Dabrov (96) udarac obranio je Šubarić.

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Šubarić, Mamić, Vulikić, Lukić, Bagadur, Majstorović (90+4 Ćosić), Petković (90 Perić), Mioč, Pasariček, Viduka (90 Roca), Štrkalj (79 Babin)

LOKOMOTIVA: Nevistić, Milićević, De Haas, Soldo (78 Artistico), Cipetić, Mersinaj, Đira, Pivarić (62 Dabro), Kačavenda, Aliyu, Kulenović (62 Hoxha)

Utakmica 12. kola: Hrvatski dragovoljac - Lokomotiva 2:2 (Mioč 30, Lukić 58/Kulenović 9, Kačavenda 17)