Prva HNL: Puljani s desetoricom do boda u Koprivnici, Perković joker s klupe

Subota, 18. rujna 2021. 19:02 Napisao/la  SC

Nogometaši Slaven Belupa i Istre 1961 odigrali su 1:1 u utakmici 9. kola Prve HNL.

Domaćini su poveli u 48. minuti nakon što je Blagojević u kaznenom prostoru srušio Marinu, a Krstanović sigurno realizirao najstrožu kaznu.

Krstanoviću je to bio treći pogodak ove sezone, osmi protiv Istre 1961 u međusobnim utakmicama i 111 pogodak u karijeri u Prvoj HNL, čime se na ljestvici najboljih strijelaca svih vremena izjednačio s Joškom Popovićem.

Bolji od Krstanovića za sada su samo Igor Cvitanović sa 126 postignutih pogodaka i Davor Vugrinec sa 146.

No, Puljani ipak nisu posustali i u petoj minuti sudačke nadoknade vremena preko Perkovića poravnali rezultat.

Perković je u igru ušao u 80. minuti umjesto Marina.

Inače, Puljani su od 41. minute igrali s igračem manje nakon što je direktnim crvenim kartonom isključen Navarro.

SLAVEN BELUPO:  Čović, Goda, Soldo, Van Bruggen, Zapata (68 Monjac), Marina, Caimacov (84 Kocijan), Brković (74 Paracki), Grgić, Krstanović (83 Hadžić), Glavčić.

ISTRA 1961: Lucić, Navarro, Antunes Silva, Galilea, Marin (80 Perković), Blagojević, Perera, Bande (80 Mlinar), Mahmud (74 Lisica), Drena Beljo (63 Iličić), Serderov (46 Hujber).