Prva HNL: Osijek pobijedio, Šibenčanima pao mrak na oči kada se vratilo svjetlo

Nedjelja, 14. ožujka 2021. 19:52 Napisao/la  SC
Ramon Mierez (Osijek)

Osijek je osvojio bodove na Šubićevcu i nastavio pritiskati vodeći Dinamo.

Početak drugoga dijela kasnio je pola sata zbog nestanka struje, stadion je bio u mraku.

Kada se vratilo svjetlo, domaćinima je pao mrak na oči, Osijek je dvama pogocima na početku drugoga dijela osigurao pobjedu.

Oba pogotka dogodila su nakon Bočkajevih ubačaja iz kuta, prvo je Mierez u 47. minuti loptu poslao u mrežu nakon što je Labrović intervenirao, dvije minute kasnije Santini je glavom zatresao mrežu.

Preostali dio utakmice Osijek je mirno odrađivao pobjedu koju je uvećao Erceg.

ŠIBENIK: Labrović, Mesa (od 46. Batarelo), Schildenfeld, Bilić, Bulat, Čurić, Pajić, Ampem (od 71. Martin), S. Sahiti (od 46. Alimi), Kvesić, E. Sahiti

OSIJEK: Ivušić, Silva, Škorić, Lončar, Čeberko, Žaper, Kleinheisler, Jugović (od 70. Vuković), Bočkaj, Mierez, Santini (od 70. Erceg)

Utakmica 25. kola: Šibenik - Osijek 0:4 (Kleinheisler 13, Mierez 47, Santini 49, Erceg 85)