Prva HNL: Derbi začelja bez pobjednika, Ivan Delić u 91. minuti donio bod Slaven Belupu

Petak, 02. travnja 2021. 19:51 Napisao/la  SC
Neven Đurasek

Nogometaši Varaždina i Slaven Belupa odigrali su 1:1 u utakmici 27. kola Prve HNL.

Domaćini su u vodstvo došli preko Nevena Đuraseka u 42. minuti, kapetan domaće momčadi presjekao je jednu loptu na sredini travnjaka, sjurio se prema golu i s vrha kaznenog prostora preciznim udarcem svladao vratara Filipovića.

Gosti su bili puno dominantnija momčad u nastavku, ali tu nadmoć nisu uspjeli okruniti pogotkom.

I kada se činilo da će puni plijen pripasti domaćinima ukazali su se Stipićevi jokeri s klupe.

Etoundi je primirio jedan ubačaj, proslijedio loptu do Delića, koji je u prvoj minuti sudačke nadoknade vremena svoju momčad spasio poraza.

VARAŽDIN: Horkaš, Tkalčić, Pellumbi, Čelić, Memija, Đurasek (79 Senić), Guera Djou, Boban (75. Postonjski), Posavec (80 Herrera), Peco (86 Stolnik), Obregon.

SLAVEN BELUPO: Filipović, Bosec (80 Bogojević), Božić, Kim (87 Etoundi), Prce, Gamarra, Lulić, Van Bruggen, Glavčić, Knoll (87 Delić), Iličić (65 Krstanović).

Varaždin – Slaven Belupo 1:1 (Đurasek 42/Delić 90+1)