Prva HNL: Bruno Petković u 90. minuti donio Dinamu pobjedu protiv Slavena Belupa

Srijeda, 17. lipnja 2020. 20:55 Napisao/la  SC
Bruno Petković (Dinamo)

U 90. minuti prilikom ubačaja iz kuta Bruno Petković je ostao sam u ravni druga stative, napadač Dinama s 11 metara glavom je loptu od travnjaka poslao u mrežu tik iz vratnicu - 3:2.

Petkovićevim pogotkom Dinamo je pobijedio Slaven Belupo kojega su minute dijelile od velikog iznenađenja.

Dinamo je poveo 2:1 u prvom dijelu, Slaven Belupo neočekivano se vratio u utakmicu početkom drugoga dijela utakmice.

Nakon toga gostujuća momčad cijelu utakmicu provela je u svojoj trećini, Dinamo je pritiskao, ali nije bio konkretan u završnici, pa je sve do 90. minute slutilo na podjelu bodova.

Mladi trener Igor Jovićević još uvijek nije posložio momčad.

DINAMO: Livaković, Moharrami, Theophile, Gvardiol, Leovac, Franjić (69 Đira), Kadzior (87 Ćuze), Gojak (56 Ademi), Ivanušec (87 Kulenović), Oršić (69 Marin), Petković

SLAVEN BELUPO: Ježina, Božić, Paracki, Soldo, Bogojević, Lulić (60 Jeffren), Bačelić-Grgić (69 Brković), Glavčić, Goda, Lima, Krstanović (76 Liklin)

Utakmica 29. kola: Dinamo - Slaven Belupo 3:2 (Kadzior 23, Ivanušec 37, Petković 90/Theophile 45-ag, Lima 49)