Prva HNL: Nogometaši Dinama u ludoj završnici napunili mrežu Slaven Belupa

Nedjelja, 06. prosinca 2020. 17:10 Napisao/la  SC

Dinamo je ka pobjedi usmjerio Mario Gavranović, vodeći strijelac Prve HNL dvama je pogocima do 15. minute utakmicu riješio rezultatske neizvjenosti

Mario Gavranović
Mario Gavranović Foto: NK Slaven Belupo

Nogometaši Dinama pobijedili su Slaven Belupo u Koprivnici rezultatom 5:1.

Put do uvjerljive pobjede „modrih“, kojom su zaostatak za trenutačno vodećim Osijekomm koji ima dvije odigrane utakmice više, smanjili na samo bod, trasirao je odmah na otvaranju dvama pogocima Gavranović.

U drugom dijelu do 78. minute gosti su kontrolirali utakmicu, a onda je Bruno Petković pogodio za 3:0.

Nedugo potom zatresla se i Dinamova mreža, Livaković nije uspio zaustaviti Tima Torlesa Knolla na načn na koji je to Filipović učinio Ivanušecu nekoliko trenutaka prije.

U ludoj završnici Dinamo je poentirao još dva puta, u 94. minuti Hajrović pogađa za 4:1, u 96. Ivanušec postavlja konačni rezultat.

SLAVEN BELUPO: Filipović, Bogojević (57 Suarez), Božić, Etoundi (46 Knoll), Glavičić, Goda, Krstanović (70 Iličić), Mlinar, Paracki, Soldo.

DINAMO: Livaković, Ademi (80 Burton), Franjić, Gavranović (61 Petković), Gvardiol (61 Jakić), Ivanušec, Majer (70 Hajrović), Oršić (61 Tolić), Perić, Stojanović, Theophile.