MAXtv Prva liga: Osijek i Lokomotiva odigrali u Gradskom vrtu utakmicu bez pobjednika

Subota, 14. prosinca 2013. 17:00 Napisao/la  SC

Utakmica 20. kola: Osijek - Lokomotiva 1:1.

MAXtv Prva liga - 20. kolo

OSIJEK - LOKOMOTIVA 1:1

Gradski vrt. Gledatelja: 1200

Sudac: Ivan Bebek (Rijeka)

Strijelci: 0:1 Mišić (41), 1:1 Mandić (61)

OSIJEK: Malenica, Pavić, Bralić, J. Barišić,Vitaić, Novaković, Mndić, B. Barišić, Šorša, Mišić, Ugarković

LOKOMOTIVA: Šarlija, Gorupec, Mesarić, Puljić, Pavičić, Bručić, Trebotić, Šovšić, Šitum, Mišić, Pjaca

Boljom igrom u drugom dijelu utakmice nogometaši Osijeka uspjeli su izjednačiti i osvojiti u utakmici protiv Lokomotive. U 61. minuti Mandić je znalačkim udarcem glavom skrenuo loptu u desnu vratnicu od koje se lopta odbila u mrežu - 1:1.

Lokomotiva je došla u vodstvo u 41. minuti lijepim Mišićevim pogotkom, ali momčad Tomislava Ivkovića u drugom dijelu nije znala sačuvati vodstvo. U otvorenoj utakmici bilo je dosta zanimljivih situacija, obje su momčadi propustile nekoliko prilika.